موج
کدخبر : ۴۷۷۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477780
محمد محسنی:

تحقق اهداف میز ملی گردشگری دریایی جدی گرفته شود

تحقق اهداف میز ملی گردشگری دریایی جدی گرفته شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: تحقق اهداف میز ملی گردشگری دریایی با جدیت در استان دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد محسنی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان ضمن تشکر از نگاه بلند وزارت میراث‌فرهنگی افزود: وزارت میراث‌فرهنگی با نگاه واقع‌بینانه و با توجه به ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و ‌مزیت غالب هرمزگان که تأثیر آن بیش از منطقه و‌ محلی است میز ملی گردشگری دریایی را به نام هرمزگان ثبت و ابلاغ‌شده است. 

وی افزود: تشکیل این میز تخصصی در شکل‌گیری صحیح و توسعه صنعت گردشگری دریایی اهمیت دارد و باید برای آن برنامه، رویکرد، کارکرد و زیرساخت ملی و از همه مهم‌ترین آموزش و منابع ملی اختصاص یابد.

محسنی با اشاره به اینکه تحقق هدف میز ملی گردشگری دریایی که به این استان واگذارشده تنها با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سازمان بنادر نیست، ادامه داد: ادارات عضو میز ملی گردشگری دریایی باید برنامه مدون و هدف داشته باشند و بر روی اهداف تمرکز داشته باشند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان تأکید کرد: ارگان‌های دخیل در امر پاسداشت و صیانت از عنوان ملی گردشگری دریایی بالغ‌بر ۱۰ دستگاه هستند که بنا به دستور استاندار هرمزگان، ارکان میز ملی گردشگری دریایی کشور در هرمزگان تشکیل و با جدیت تا تحقق اهداف کار دنبال می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه