موج
کدخبر : ۴۷۵۸۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-475853
رئیس کمیسیون بانوان و امور خانواده شورای شهر قزوین:

با بی توجهی شهرداری قزوین هیچ کاری برای زمین فوتبال چوبیندر نشده است

با بی توجهی شهرداری قزوین هیچ کاری برای زمین فوتبال چوبیندر نشده است

رئیس کمیسیون بانوان و امور خانواده شورای شهر قزوین گفت:به اذعان کارشناسان ورزش این زمین یکی از استاندارد ترین زمینهای فوتبال است اما متاسفانه با بی توجهی شهرداری قزوین هیچ کاری برای این زمین انجام نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین،فاطمه اشدری رئیس کمیسیون بانوان و خانواده  شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه این شورا خواستار تعیین تکلیف زمین فوتبال جنب زندان چوبیندر شد و گفت: به اذعان کارشناسان ورزش این زمین یکی از استاندارد ترین زمینهای فوتبال است اما متاسفانه با بی توجهی شهرداری قزوین هیچ کاری برای این زمین انجام نشده است.

وی تصریح کرد: ما نتوانستیم برای این زمین ورزش تصمیم بگیریم پس بهتر است به سازمان زندان ها پیشنهاد نماییم تا این زمین را به فضای زندان متصل و مدیریت نماید و برای تمرینهای ورزشی افراد زندانی مورد استفاده قرار دهد. شاید این گونه این زمین آباد شود. حداقل اینکه مردم عزیز چوبیندر را از آسیب‌های جدی این مکان که رها شده و به محل بزه تبدیل شده ، نجات می دهد .

اشدری ادامه داد: این در صورتی است که این مکان می تواند  با مدیریت آگاهانه و دلسوزانه مدیریت شهری و تربیت بدنی موجبات خدمات فرهنگی و ورزشی و سلامت اقشار مختلف علی الخصوص نوجوانان و جوانان را فراهم کند و کاهنده اثرات سوء اجتماعی زندان در چوبیندر شود که علی رغم قرارها و توصیه ها مسئولین مرتبط هنوز پا برجاست و نسبت به انتقال آن به نقطه مناسب اقدامی موثر صورت نگرفته است حتی از انتقال درب زندان به جبهه پشت زندان نیز دریغ شده است .

نائب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از عملکرد شهرداری در عدم توجه به نظرات اعضای شورا در اجرایی نمودن تجهیز حیاط مدارس به ست ها و تجهیزات ورزشی گفت: بارها در شورا اعلام کردیم که با همکاری و تعامل با اموزش وپرورش ستهای ورزشی را در حیاط مدارس دایر کنیم تا مادران و دختران و پسران و پدران در ساعاتی در روز بتوانند از فضای ورزشی آماده شده استفاده نمایند که متاسفانه نه تنها محقق نشده بلکه برای این موضوع فقط ردیف باز دیده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه