موج
کدخبر : ۴۷۵۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-475849
رییس شورای شهر قزوین :

باید شهرداری برنامه جابجایی میدان میوه وتره بار قزوین را پیش ببرد

باید شهرداری برنامه جابجایی میدان میوه وتره بار قزوین را پیش ببرد

رییس شورای شهر قزوین گفت: باید شهرداری با تدبیر و برنامه در موضوع جابجایی میدان میوه وتره بار پیش رود واین مهم را در اولویت اقدامات خود درسال آتی قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، علی فرمانی رئیس شرای اسلامی شهر قزوین در جلسه جمع بندی بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین با بیان این مطلب اظهار کرد: تمام برنامه ها و راهبردهای کلان و جزء شهرداری قزوین برای اجرا در سال آتی در دفترچه بوده است بر این اساس اعضای شورا در تمامی بخشها نظارت مستمری برنحوه اجرای این مصوبات خواهند داشت.

 وی همچنین خواستار ارایه برنامه های اولویت دار شهرداری برای اجرا در سال آتی شد. 

 رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی پروژه های دارای اولویت شورای ششم اختصاص داشت گفت: چهار پروژه مهم احداث میدان میوه وتره بار مرکزی، مجتمع خدماتی بیدستان  و برج حکم آباد و پروژه پسماند از اولویتهای اجرا در سال آتی می باشد که باید برنامه و طرح شهرداری پیرامون هرکدام به شورا ارایه شود.

فرمانی خواستار تعیین تکلیف زمین بیدستان توسط شهرداری قزوین شد و گفت: این زمین اگر به صورت تجاری مورد استفاده قرار گیرد ارزش افزوده خوبی برای شهرداری در پی خواهد داشت لذا باید شهرداری قزوین این موضوع را در دستور کار و اولویت اقدامات قرار دهد. 

 وی با اشاره به اینکه بودجه ۲۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری قزوین در سال آینده به سهولت تامین و محقق می شود خاطر نشان کرد: باید بتوانیم با دریافت تسهیلات از بانک شهر چند پروژه کلیدی و مهم در سطح شهر به ویژه مناطق جنوب شهر  رقم بزنیم که یکی از این طرح می تواند تکمیل ساختمان شهرداری قزوین باشد.

 وی همچنین درخصوص احداث میدان میوه وتره بار مرکزی نیز گفت: باید شهرداری با تدبیر و برنامه در موضوع جابجایی میدان میوه وتره بار پیش رود واین مهم را در اولویت اقدامات خود درسال آتی قرار دهد. 

   فرمانی، دربخش دیگری ازسخنانش خواستار رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابانها و معابر شهری شد و گفت: با توجه به اینکه وضعیت برخی از خیابانها شهری به لحاظ آسفالت مناسب نیست ردیف این بخش از بودجه برای اجرا در سال اتی به ۸۰ میلیارد تومان افزایش یافت. 

 رئیس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین با بررسی مجدد ردیف های بودجه پروژه های مهم از افزایش بودجه بهبود نما وفضای شهری و زیباسازی خبر داد و گفت: دراین حوزه نیز باید اقدامات گسترده ای در سطح شهر به ویژه در نقاط محروم و نواحی منفصل شهری قزوین انجام شود.

 به گفته وی بخشی از این بودجه باید برای اجرای چند طرح مهم در مناطق جنوبی و نواحی کم برخوردار شهر هزینه شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه