English

«به احترام مردم اصفهان»انجام شد؛

رونمایی از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری در اصفهان

۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری با اعتبار ۳,۵۰۰ میلیارد ریال با حضور مسئولین استانی رونمایی شد.

رونمایی از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری در اصفهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، دوازدهمین برنامه «به احترام مردم اصفهان» با محوریت رونمایی از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری با اعتبار ۳,۵۰۰ میلیارد ریال (با مشارکت دولت) و آغاز به‌کار نخستین مرکز مکانیزه معاینه فنی موتورسیکلت و مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در منطقه ۱۴ با مشارکت انجمن حمایت از زندانیان برگزار شد.

عباس روحانی

خرید ۲۸۵ دستگاه اتوبوس شهری طی یک‌سال‌ و نیم گذشته توسط شهرداری

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه در آیین رونمایی از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری گفت: با تلاش و همت مدیریت شهری در این دوره، طی یک سال و نیم گذشته ۲۸۵ اتوبوس شهری توسط شهرداری اصفهان خریداری شده است.

عباس روحانی بیان داشت: طبق پیش‌بینی‌های شرکت اتوبوسرانی باید حدود ۶۰۰ دستگاه اتوبوس شهری طی دوره چهارساله مدیریت شهری به ناوگان اتوبوسرانی تزریق شود.

وی با بیان اینکه در دوره قبلی مدیریت شهری ۱۲۵ و در این دوره نیز ۲۸۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه شده است، گفت:موتور اتوبوس‌های خریداری شده در ایران تولید می‌شود و با افتخار برچسب "ساخت ایران" بر روی آن‌ها نصب شده است.

پیشگیری از تصادفات با پروژه اتصال بزرگراه معلم به بلوار فرزانگان

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان نیز در آیین بهره‌برداری از پروژه اتصال بزرگراه معلم به بلوار فرزانگان گفت:از مزایای احداث پروژه اتصال بزرگراه معلم به بلوار فرزانگان جلوگیری از تصادفاتی است که تاکنون بارها در این‌محدوده رخ داده است.

علی‌اکبر رسالت اظهار داشت: امیدواریم در سال آینده اتفاقات خوبی را در منطقه ۱۲ رقم بزنیم کما اینکه حدود ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه‌ در منطقه ۱۲ آماده افتتاح است که در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

حق شناس

بهبود ترافیک و توسعه حمل و نقل پاک؛ دو رویکرد مهم مدیریت شهری

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان در ادامه گفت:معاونت حمل‌ونقل و ترافیک سیاست‌های خود را در چهار حوزه اجرایی کرده که یکی از این حوزه‌ها شامل بهبود حمل‌ونقل همگانی است.

حسین حق شناس بیان کرد:خریداری ۲۸۵ اتوبوس جدید شهری که در حال حاضر ۸۱ دستگاه از آن‌ها رونمایی شده‌ از جمله این اقدامات است.

وی ادامه داد:توسعه حمل‌ونقل پاک و بهبود وضعیت جاده‌ها و ورودی‌های شهر از دیگر حوزه‌های موردنظر است که پروژه اتصال بزرگراه معلم به بلوار فرزانگان از مهم‌ترین اقدامات در این زمینه است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان  گفت:امیدواریم اقدامات این معاونت در سال آینده در راستای حوزه‌های مورد نظر منجر به بهبود وضعیت حمل‌ونقل و ترافیک شهر شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه