English

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبرداد؛

جمع آوری گارد ریل ها از بزرگراه های اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از جمع آوری گاردریل ها از بزرگراه های کلانشهر اصفهان و جایگزین کردن نیوجرسی بجای آنها خبر داد.

جمع آوری گارد ریل ها از بزرگراه های اصفهان

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی بیان داشت: گارد ریل ها جزو تجهیزات حفاظ و ایمنی راه ها هستند و در بزرگراه، آزادراه ها و خصوصاً در جاده ها از آن ها استفاده می شود.

وی با بیان اینکه گاردریل ها نسبت به نیوجرسی ها از ایمنی کافی برخوردار نیستند گفت: تصادفات زیادی را شاهد بودیم که گارد ریل ها مثل آلت قتاله و بُرنده وارد خودروهایی که با آنها تصادف کردند شده و اعضای بدن راننده و سرنشینان را مجروح و یا منجر به مرگ آنان شدند.

این مقام انتظامی به حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سورای پراید با گارد ریل بزرگراه شهید "سیاد شیرازی" در هفته جاری اشاره کرد و گفت: در بررسی صورت گرفته مشخص شد که این خودرو با یک خودروی دیگر کورس گذاشته بود و با سرعتی که داشت در یک لحظه با گارد ریل این بزرگراه برخورد می کند که منجر به حادثه برای آن می شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه راننده خودرو در این حادثه جان سالم به در بُرد اما از ناحیه پا مجروح به شدت آسیب دیده است گفت: در خصوص جمع آوری گارد ریل از سطح بزرگراه های کلانشهر اصفهان و جایگزین کردن نیوجرسی به جای آنها اقدمات خوبی طی یک سال و نیم گذشته با همکاری شهرداری صورت گرفته است.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان به نصب نیوجرسی در بزرگراه شهید "کشوری" و بزرگراه شهید "آقا بابایی" اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع را به صورت مرتب در جلسات شورای ترافیک کلانشهر اصفهان پیگیری می کنیم و با همکاری خوبی که بین پلیس راهور و شهرداری است وجود دارد بحمد الله این اتفاق خوب در حال رخ دادن است و انشاء الله با جایگزین کردن نیوجرسی بجای گارد ریل ها شاهد افزایش ایمنی بیشتر در بزرگراه های کلانشهر اصفهان خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه