موج
کدخبر : ۴۷۳۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-473985
در حین گشت و کنترل صورت گرفت؛

کشف و ضبط 28 قبضه سلاح شکاری در مازندران

کشف و ضبط 28 قبضه سلاح شکاری در مازندران

مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای تنکابن، فریدونکنار، آمل، بابلسر، بابل، قائم شهر، کیاسر، ساری و بهشهر از شکارچیان غیرمجاز 28 قبضه سلاح شکاری کشف وضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، در تنکابن مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی از شکارچیان غیرمجاز ۲ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی شمالی یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

در فریدونکنار، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی از شکارچیان غیرمجاز ۶ قبضه سلاح شکاری، یک قطعه اردک سرسبز و یک قطعه خوتکا کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت و کنترل شبانه در منطقه دابودشت از دو شکارچی غیر مجاز ۲ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

در بابلسر، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در منطقه آیش کله بست از شکارچیان غیرمجاز ۲ قبضه سلاح شکاری و لاشه یک قطعه خوتکا کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست بابل حین گشت و کنترل در منطقه دشتی بابلکنار از شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

در قائم شهر، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان طی گزارش دریافتی مبنی بر شکار غیرمجاز، به آب بندان سید محله اعزام و شکارچیانی که قصد قرق شکنی و شکار پرندگان مهاجر را داشتند، با همکاری مأموران نیروی انتظامی این شهرستان دستگیر و از آنان ۱۰ قبضه سلاح شکاری و تعداد زیادی فشنگ کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت اداره پارک ملی کیاسر حین گشت و کنترل در مناطق آزاد از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ کشف و ضبط کردند.

در ساری نیز مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان (محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل از یک متخلف حین شروع به شکار ۲ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست بهشهر حین گشت و کنترل درمناطق هزارجریب این شهرستان از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

متخلفان باتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه