موج
کدخبر : ۴۷۳۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-473861
استاندار فارس در دیدار با مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری کشور:

بسیج مهندسین در نظارت بر تخلفات عمرانی و ساماندهی بافت های فرسوده استان ورود کند

بسیج مهندسین در نظارت بر تخلفات عمرانی و ساماندهی بافت های فرسوده استان ورود کند

استاندار فارس با تاکید براینکه می بایست مقابل تخلفات در حوزه ساخت و ساز استان ایستادگی کرد، گفت: بسیج می تواند در این حوزه همکاری نماید؛ سازوکار مقابله با تخلفات ساخت و ساز استان تدوین و ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در دیدار با محسن قنادزاده، مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور، ضمن تبریک مبعث حضرت محمد(ص)، با تاکید بر اینکه همواره از نیروهای جهادی و پای کار انقلاب استقبال می کنیم، گفت: بسیج مهندسین عمران و معماری استان، برای حل مشکلات تعاونی های مسکن وارد عمل شوند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه می بایست در مقابل تخلفات در حوزه ساخت و ساز استان ایستادگی کرد، افزود: بسیج می تواند در این حوزه همکاری نماید؛ سازوکار مقابله با تخلفات ساخت و ساز استان تدوین و ارائه شود.

ایمانیه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: این سیاست ها برای اجرایی شدن تدوین می شود؛ برای به نتیجه رسیدن آن ها نیازمند مدیران باورمند هستیم لذا درصد عمده‌ ای از کار ما، انتخاب صحیح افراد است.

نماینده عالی دولت در فارس خواستار استفاده از گروه های دانشجویی در ارائه خدمات به روستاها و همکاری در امورات نظارتی شد و تصریح کرد: اصلی ترین هدف استفاده از این قشر، ساخته شدن جوانان و دانشجویان از بعد معنوی، مدیریتی و فرهنگی است.

استاندار فارس خواستار همکاری بسیج مهندسین استان در طرح نهضت ملی جهش مسکن شد و اظهار داشت: بسیج مهندسین تعداد گروه های ناظر را افزایش دهد و پروژه های در دست احداث مسکن را از جنبه‌ی کیفیت در ساخت و معماری ارزیابی کند.

وی استفاده از معماری اسلامی و نوع ارتباط بین منازل را یکی دیگر از جنبه های قابل ارزیابی در پروژه های نهضت ملی مسکن عنوان کرد و افزود: دقت در ساخت مسجد، کتابخانه، درمانگاه و زمین ورزشی همزمان با احداث منازل مسکونی طرح جهش ملی مسکن با حساسیت خاص توسط بسیج مهندسین رصد و ارزیابی شود.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه