English

رئیس دانشگاە جامع علمی کاربردی کردستان:

فراخوان جذب امریە سربازی در دانشگاە علمی کاربردی

رئیس دانشگاە جامع علمی کاربردی کردستان از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه خبر داد.

فراخوان جذب امریە سربازی در دانشگاە علمی کاربردی

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، شاهین فکور اظهار کرد: در راستای اجرایی‌سازی توافق وزارت علوم تحقیقات و فناوری و ستادکل نیروهای مسلح و با عنایت به سیاست‌های جدید ستادکل و سازمان وظیفه عمومی مبنی بر اولویت اختصاص سهمیه امریه سربازی به دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی بزرگ کشور، این دانشگاه با هماهنگی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت برای نوبت اعزام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ اقدام می‌کند.

وی عنوان کرد: ثبت‌نام مشمولان متقاضی در فراخوان امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۲۷ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فکور بیان کرد: امریه سربازی مورد نیاز این دانشگاه در مقطع تحصیلی دکتری تخصصی برای به¬کارگیری در حوزه پژوهش و فناوری واحدهای استانی در رشته‌های مدیریت (تمام گرایش‌ها)، مهندسی کامپیوتر (تمام گرایش ها)، مهندسی صنایع (تمام گرایش‌ها)، حسابداری (تمام گرایش ها) وفق شرایط و ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می‌پذیرد.

وی ادامە داد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه جذب امریه وزارت علوم به نشانی https://amriye.msrt.ir مراجعه کنند.

فکور خاطرنشان کرد: پس از اتمام مهلت فراخوان، درخواست متقاضیان توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد پالایش اولیه قرار گرفته و با انجام مصاحبه اختصاصی و طی فرآیند اجرایی ذیربط، منتخبان به ستادکل نیروهای مسلح معرفی می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه