موج
کدخبر : ۴۷۲۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-472595
نمایندە ولی فقیە در کردستان:

ضرورت توجە رسانەها بە مسئلە مقابلە با آسیب‌های اجتماعی

ضرورت توجە رسانەها بە مسئلە مقابلە با آسیب‌های اجتماعی

نمایندە ولی فقیە در کردستان یکی از بهترین محورهای یازدەگانە هشتمین جشنوارە رسانەای ابوذر را محور مقابلە با آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: رسانەها باید بیش از پیش بە این مسئلە بپردازند.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز (۲۳بهمن) در مراسم اختتامیە هشتمین جشنوارە رسانەای ابوذر اظهار کرد: خوشبختانە محورهای خوبی برای هشتمین جشنوارە رسانەای ابوذر طراحی شدە و محورهای عامی است.

وی عنوان کرد: یکی از بهترین محورهای یازدەگانە این جشنوارە، محور مقابلە با آسیب‌های اجتماعی کە امیدواریم خارج از این جشنوارە هم ادامە پیدا کند و بیش از پیش بە آن پرداختە شود.

نمایندە ولی فقیە در کردستان اضافە کرد: متاسفانە در استان کردستان آسیب‌های اجتماعی زیادی وجود دارد کە از جملە آن می‌توان بە طلاق، حاشیەنشینی و زنان سرپرست خانوار اشارە کرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از محورهای مهم اساسی در این جشنوارە محور "دستاوردهای انقلاب اسلامی" است کە اتفاق بسیار خوبی است کە رخ دادە است.

حجت‌الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: امید و نشاط آفرینی یکی از مسائل مهمی است کە رهبر انقلاب اسلامی هموارە بر آن تاکید و ناامید کردن مردم را جزو گناهان نابخشودنی می‌داند.

وی در ادامە پیوست‌هایی را برای اهالی رسانە مطرح و یادآور شد: پیوست اول معنویت است، لذا جامعە ما جامعەای اخلاقی است و امروزە اخلاق‌گرایی در رسانەهای غربی دچار مشکلات بسیاری است کە رسانەهای ما نباید نسبت بە این مهم بی‌توجە باشند و باید تاثیرگذاری معنوی داشتە باشند

نمایندەولی فقیە در کردستان دومین پیوست را عمق و دقت رسانەها در نشر اخبار عنوان کرد و افزود: گاهی اوقات شاهد بی‌دقتی، آمار غلط و مطلب بی‌محتوا در رسانەها هستیم و باید عمق و دقت در رسانەها لحاظ شود.

وی سومین مسئلە در نشر اخبار زیبایی و جذابیت عنوان کرد و گفت: اخبار باید یک شاکلە زیبا و جذاب داشتە باشد تا مخاطب را جذب و مطلب را دنبال کند.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: آسیب‌های اجتماعی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه