English

رئیس کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین :

نادیده گرفتن تلاش های اعضای شورا در حل مشکل تسویه بدهی به بانک شهر پسندیده نیست

چگینی رئیس کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین گفت:ضرورت داشت تا در کنفرانس خبری متشکل از تمامی اعضای شورا و مدیریت شهری این موضوع به اطلاع رسانه ها و شهروندان می رسید ؛لذا نادیده گرفتن نقش و تلاشهای اعضای شورا در حل و فصل مشکل تسویه بدهی به بانک شهر پسندیده نیست.

نادیده گرفتن تلاش های اعضای شورا در حل  مشکل تسویه بدهی به بانک شهر پسندیده نیست

به گزارش خبرگزاری موج  قزوین، ولی چگینی،رئیس کمیسیون مالی ،برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با حضور شهردار قزوین برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش اعضای شورا و مجموعه مدیران شهری واستانی در حل مشکل بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر اظهارکرد:یکی از مصوبات مهم  و با اولویت شورای ششم موضوع حل مشکل بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر بود و دراین راستا نیز زحمات زیادی در مجموعه شورای شهر قزوین صورت گرفت تا کام مردم شیرین شود و پیام آور اخبار خوش در این زمینه باشیم.    

به گفته وی ،اما متاسفانه اطلاع رسانی ها به گونه ای انجام شد که این اقدام به نفع مدیریت شهری مصادره شد و گویی اعضای شورا در این اقدام مهم و تاثیر گذارو بزرگ هیچ نقشی نداشتند. 

وی تصریح کرد: ضرورت داشت تا در کنفرانس خبری متشکل از تمامی اعضای شورا و مدیریت شهری این موضوع به اطلاع رسانه ها و شهروندان می رسید ؛لذا  نادیده گرفتن نقش و تلاشهای اعضای شورا در حل و فصل مشکل تسویه بدهی به بانک شهر پسندیده نیست . 

 چگینی همچنین خواستار تحقق وعده های شهردار قزوین درخصوص افتتاح پروژه های نیمه تمام و کلنگ زنی ابر پروژه ها تا پایان سال شد. 

 وی در بخش دیگری ازاین جلسه که با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در شرکت برق استان در تعامل با مدیریت شهری  اظهارکرد:هر چه تعاملات مابین دستگاه ها و شورای شهر بیشتر باشد نقش سازنده ای در بهبود خدمات شهری خواهد داشت و مردم طعم شیرین  نتایج را خواهند چشید. 

 چگینی همچنین خواستار بهبود وضعیت روشنایی معابر شهری شدو گفت:وضعیت روشنایی معابر ومیادین شهر بایستی مورد توجه قرار گیرد. 

رییس کمیسیون مالی برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین خاطر نشان کرد: ضرورت دارد تا طبق قانون درآمدهای پایدار ،شهرداری ها در بخش روشنایی میادین،پارکها و معابر از پرداخت پول برق معاف شوند.  

وی همچنین خواستار بهسازی ونوسازی سیم کشی برق بازار سنتی قزوین شد و گفت: لازم است تا در راستای جلوگیری از اتفاقات تلخ آتش سوزی در بازار سنتی قزوین اقدامات نوسازی شبکه برق بازار در اولویت قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه