موج
کدخبر : ۴۵۶۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-456982

احسان کامرانی بیان کرد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان استانی پیشتاز در رعایت استاندارد ها و پیشانی اجرای سیاست های مرتبط در واردات و صادرات است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همایش آشنایی با استانداردهای بین المللی با اشاره به اهمیت استاندارد، عنوان کرد: سود حاصل از رعایت استاندارد برای تولید کنندگان بیش از مصرف کنندگان خواهد بود.

وی در همین خصوص گفت: با اجرای قوانین و مقررات استاندارد  هزینه انبارداری و سخت بزار و ماشین آلات کاهش می یابد  و فرایند تولید منظم می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:استاندارد های هم اکنون جزیی جدایی ناپذیر زندگی جوامع بشری است به طوری که روش های علمی را جایگزین روش های سنتی کرده است.

کامرانی تصریح کرد: رعایت استاندارد در تولید کالاها زمینه ساز بازاریابی بیش از پیش و حفظ سلامت مشتریان خواهد بود.

وی در همین خصوص افزود :زمینه سازی برای توسعه پایدار، توجه به نسل های آینده و جلوگیری از نابودی محیط زیست از ماموریت های مهمی است که ضروری است استاندارد دنبال کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: افزایش رضایت مشتری، ورود به  بازارهای جدید و افزایش سهم در بازار های جهانی  از اهداف مهمی است که فعالان بخش های مختلف با در نظر گرفتن استاندارد ضروری است دنبال کنند.

کامرانی گفت: هرمزگان استانی پیشتاز در رعایت استاندارد ها و پیشانی اجرای سیاست های  مرتبط در واردات و صادرات است.

وی اظهار داشت: کنترل کیفیت  کالاهای وارداتی و رعایت استاندارد های بین المللی در صادرات موارد مهمی است که رعایت آن می تواند زمینه ورود کالاهای ایرانی را به بازار های جهانی تسهیل می کند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان،  تصریح کرد: صادرکنندگان نمونه در حفظ نام و جایگاه ایران در تجارت بین المللی نقشی مهم و کلیدی دارند و این نقش با رعایت استاندارد بیش از پیش تقویت خواهد شد.

وی افزود: رعایت استانداردها در تولید سبب حفظ منابع ملی و تقویت اقتصاد ملی را در پی خواهد داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها