موج
کدخبر : ۴۴۱۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-441953

استاندار کردستان:

استاندار کردستان تلاش و اهتمام خبرنگاران رسانه های کردستان رادرپوشش اخبار،گزارش و عکاسی خبری سفر ریاست جمهوری به لحاظ کمی و کیفی بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، اسماعیل زارعی کوشا در نشست با رسانه های استان کردستان با اعلام اینکه کمیت وکیفیت پوشش اخبار سفر ریاست جمهوری به کردستان را در مقایسه به استان های دیگر بادقت ارزیابی کرده است؛ افزودکه خبرنگاران کردستان ضمن سرعت در انتشار   اخبار سه رکن صحت، روشنی وجامعیت خبر  را به صورت حرفه ای رعایت کردند.

استاندار کردستان با اشاره به تراکم رویداد خبری سفرریاست جمهوری در مقایسه با استان های دیگر کشور توضیح داد که نقد رسانه ای هدیه ارزشمند قلم فرسایی خبرنگاران برای مدیران محسوب می شود.

وی نقد و تخریب را از هم تفکیک کرد و به رسانه ها اطمینان داد که دولتمردان در کردستان نقد منصفانه منجر به تغییر رفتارمدیریتی را برمی تابند.

اسماعیل زارعی کوشا،پیرامون ساختار روابط عمومی شماری از دستگاه های اجرایی نیز سخن گفت و تصریح کرد که عملکرد شماری از مسئولان روابط عمومی قابل تقدیراست؛امابه درونمایه ساختاربسیاری از روابط عمومی هانقد جدی وارد است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها