موج
کدخبر : ۴۲۶۹۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-426977

برای پنجمین روز متوالی؛

کیفیت هوای اصفهان امروز بیست و سوم فروردین ماه با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوا امروز در ایستگاه جی با شاخص ۱۷۶ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) است.

ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۱۴، انقلاب با شاخص ۱۱۲، باهنر با شاخص ۱۱۱، پروین با شاخص ۱۱۵، خرازی با شاخص ۱۳۳، رودکی با شاخص ۱۱۸، فیض با شاخص ۱۳۷ و کاوه با شاخص ۱۲۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

همچنین ایستگاه احمدآباد با شاخص ۸۹، رهنان با شاخص ۹۹، فرشادی با شاخص ۸۸، میرزاطاهر با شاخص ۷۶ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۹۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

امروز دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر، مبارکه و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۱ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ایستگاه مبارکه با شاخص ۶۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۵۴ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها