موج
کدخبر : ۴۱۴۰۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-414074

نماینده ورزقان در مجلس:

نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: منابع مالی مورد نیاز تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز از سوی مجتمع مس سونگون تامین و پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، الله وردی دهقانی با بیان اینکه انتقال مالکیت این دو باشگاه به شرکت ملی مس قطعی و تمام شده است، افزود: این حق مردم آذربایجان است و به عنوان مطالبه آن‌ها از سوی نمایندگان پیگیری شد و هیچ کسی نمی‌تواند مانع از انجام این کار شود.

وی عنوان کرد: وزیر صمت دستور واگذاری دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی را صادر کرده و موضوع تمام شده و مراحل انتقال که مربوط به شرکت ملی مس و باشگاه‌هاست در حال انجام است.

دهقانی تأکید کرد: استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز پیگیر روند انتقال مالکیت هستند تا این انتقال ابتدا در مجمع عمرانی مصوب شده و فرآیند واگذاری صورت بگیرد.

نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی درباره مبالغی که در مورد خرید و فروش باشگاه تراکتور اعلام شده است، گفت: هیچ بحثی روی اعداد و ارقام واگذاری مطرح نیست و هر چقدر لازم است باید هزینه شود تا پنجره دو تیم باز و تیم ها تقویت شوند.

دهقانی افزود: وارد جزئیات نمی شوم و از نظر ما انتقال مالکیت به شرکت ملی مس تمام شده و وزیر صمت دستور آن را صادر کرده است.

گفتنی است سه شنبه هفته قبل و در جلسه ای که با حضور نایب رئیس مجلس، رئیس صمت، مدیرعامل شرکت ملی مس و برخی نمایندگان شمال غرب برگزار شد مالکیت دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی تبریز  به شرکت ملی مس واگذار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها