موج
کدخبر : ۴۱۳۹۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413917

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز بیست و دوم دی‌ماه با قرار گرفتن روی شاخص 145 برای برای گروه های حساس شرایط ناسالم است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوا در ایستگاه احمد آباد با شاخص ۱۵۱، استانداری اصفهان با شاخص ۱۵۲، ایستگاه جی با شاخص ۱۹۱، انقلاب با شاخص ۱۶۴، پروین با شاخص ۱۷۰ و کاوه با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

همچنین کیفیت هوا اکنون در ایستگاه باهنر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۳۷، خرازی با شاخص ۱۰۵، رهنان با شاخص ۱۳۹، فرشادی با شاخص ۱۴۱، فیض با شاخص ۱۴۹، میرزاطاهر با شاخص ۱۴۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۲۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

اکنون دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه رودکی با شاخص ۱۰۰ و مبارکه با شاخص ۶۷ در وضعیت هوای سالم قرار دارد.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۷۲ و ایستگاه سجزی با شاخص ۷۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

 شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها