موج
کدخبر : ۴۱۳۸۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413832

علی رئوفی خبر داد؛

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه ساعت هفت صبح وارد هرمزگان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: رئیس جمهور صبح روز پنج‌شنبه در رأس هیئتی و در سفری یک‌روزه وارد بندرعباس می‌شود.

وی گفت: بنابر تاکید ریاست محترم جمهوری نصب هر گونه بنر خوش‌آمدگویی ممنوع است و شهرداری موظف خواهد بود تا این بنرها را جمع آوری کند.

رئوفی افزود:وی سه بازدید سرزده به شهرستان‌های هرمزگان خواهد داشت و بازدید از مناطق سیل‌زده نیز در برنامه های رئیس‌جمهور قرار دارد.
وی اظهار داشت: در ساعات ابتدایی  سفر رئیس جمهور به هرمزگان دیدار با اقشار مختلف و اندیشمندان در سالن نیرو دریایی سپاه بندرعباس انجام خواهد شد و سپس با حضور وزرا جلسه‌ی شورای اداری در سالن اجتماعات نیروی دریایی برگزار می‌شود.
گفتنی است تا این لحظه نام وزیر اقتصاد، وزیر بهداشت، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر نیرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر نفت، وزیر میراث فرهنگی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور، وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه‌ی روستایی رئیس‌جمهور، رئیس سازمان محیط‌زیست، معاون هماهنگی و پیگیری اجتماعی رئیس‌جمهور و معاون زنان رئیس‌جمهور در لیست مسئولان اعزامی به هرمزگان دیده می‌شود.

 
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها