موج
کدخبر : ۴۱۳۰۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413092

کارشناس‌مسوول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: جوی پایدار، همراه با افزایش تدریجی دمای هوا در مشهد، اما میزان آلاینده های جوی در این شهر نیز رو به افزایش خواهد گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مرتضی اثمری کارشناس‌مسوول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی در مورد وضعیت جوی خراسان رضوی اعلام کرد: هوای استان از امروز تا دوشنبه آینده پایدار شده و دمای روزانه هوا رو به افزایش خواهد بود.

اثمری همچنین در ادامه این خبر اضافه کرد: بیشینه امروز دمای هوای مشهد به هفت درجه بالای صفر و فردا به ۱۲ درجه بالای صفر می رسد که این افزایش روزانه هوا در سایر شهرستان های خراسان رضوی نیز رخ می دهد.

کارشناس‌مسوول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به افزایش دمای هوا  تصریح کرد: هرچند از فردا جوی پایدار، همراه با افزایش تدریجی دمای هوا را در مشهد شاهد خواهیم بود، اما میزان آلاینده های جوی در این شهر نیز رو به افزایش خواهد گذاشت.

وی در مورد دمای هوای خراسان رضوی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بارش باران در خراسان رضوی مربوط به شهرستان تایباد به میزان ۴ دهم میلیمتر، کمینه دمای هوا مربوط به شهرستان فریمان با ۱۱ درجه زیر صفر و بیشینه دما نیز مربوط به شهرستان بردسکن با ۱۱ درجه بالای صفر بوده است.

اثمری در خاتمه این خبر در مورد میزان وزش باد در خراسان رضوی خاطرنشان کرد و گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین وزش باد مربوط به شهرستان خواف و ۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها