موج
کدخبر : ۴۱۱۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-411209

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: خروجی نقشه ها و مدل های هواشناسی برای روزهای آینده بیانگر ناپایداری وضعیت جوی و گذر امواج تراز میانی جو خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان، ضمن اعلام این خبر افزود: طبق اعلام هواشناسی بارش پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و افزایش سرعت وزش باد را طی روزهای شنبه تا سه شنبه (۷-۴ دیماه )خواهیم داشت.
وی به منطقه های تحت تاثیر این سامانه جوی اشاره کرد و گفت: این سامانه به طور پراکنده سطح استان به ویژه در مناطق شرقی و شمالی و مناطق دریایی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان به توصیف سامانه مورد انتظار پرداخت و بیان کرد: احتمال بالا آمدن آب رودخانه های فصلی در برخی نقاط شرقی و شمالی از دیگر وضعیت مخاطره آمیز این سامانه است.
حسن زاده خاطر نشان کرد: از روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۸ تا اواسط هفته آینده استان تحت تاثیر یک موج بارشی نسبتاً فعال قرار خواهد گرفت.
وی خاطر نشان کرد: با توجه با توجه به احتمال بالا آمدن آب رودخانه های فصلی در نقاط شرقی استان از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها