موج
کدخبر : ۴۱۰۵۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410544

محسن زنگنه:

نماینده مردم شهرستان‌های تربت حیدریه در مجلس بیان کرد: در حوزه مشکل آب شرب منطقه رخ تربت حیدریه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد و با قول‌هایی که گرفته شده اعتبارات خوبی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن زنگنه نماینده مردم شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی اعلام کرد: اولویت ما امر خدمت رسانی به مردم شریف و کم برخوردار این منطقه است، زیرا وظیفه دینی و انقلابی ما توجه به این موضوع و پیاده کردن این فریضه مهم است.

زنگنه این سخنان را در جمع اهالی برخی از روستا‌های رخ عنوان کرد و افزود: مشکلات عنوان شده مردم مطالبه به حق و منطقی است، زیرا این مناطق از یک محرومیت خاص برخوردارند و مطمئن باشید به زودی شاهد رفع برخی از مشکلات روستائیان خواهیم بود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس همچنین اضافه کرد: در حوزه مشکل آب شرب از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد و با قول‌هایی که گرفته شده اعتبارات خوبی برای این موضوع در نظر گرفته خواهد شد و تا پایان سال اتفاقات خوبی در این حوزه رخ خواهد داد.

وی در ادامه اظهار کرد: در حوزه اینترنت نیز قول می‌دهیم تا پیگیری‌ها را بیشتر کنیم و با ارتباط به وزارتخانه شاهد رفع این مشکل در منطقه رخ باشیم و باید تلاش، کنیم تا با ایجاد اشتغال خرد روستایی و همچنین راه اندازی کارگاه‌های کوچک در سطح روستا‌های منطقه زمینه اشتغال بسیاری از مردم بخصوص جوانان فراهم گردد.

نماینده مردم تربت حیدریه مجلس تاکید کرد: مهمترین فعالیت‌های نمایندگان این دوره بحث اقتصاد است که باید به آن سو حرکت کنیم، زیرا بحث اقتصاد و رونق بخشیدن به این معقوله می‌تواند منجر به اشتغال وزمینه کسب درآمد برای روستائیان را فراهم کند

زنگنه در خاتمه یادآور شد: هدف نمایندگان مجلس تکمیل طرح های باقی مانده از زمان دولت قبل است و بنا داریم تا طرح جدیدی را آغاز نکنیم وسعی نمایندگان مبنی بر اتمام طرح های نیمه تمام می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها