موج
کدخبر : ۴۰۶۹۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406916

محمود حسین پور؛

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: جامعه هدف واکسیناسیون ۳۰۱ هزار و ۱۱۵ نفر در استان هرمزگان هستند و تاکنون ۲۷۶ هزار و ۲۸۱ نفر یا به عبارتی ۹۲ درصد جامعه هدف در هرمزگان علیه سرخک و سرخجه واکسینه شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صبح امروز (دوم آذرماه) با اعلام اینکه جامعه هدف واکسیناسیون ۳۰۱ هزار و ۱۱۵ نفر در استان هرمزگان هستند، اظهار کرد: تا کنون ۲۷۶ هزار و ۲۸۱ نفر یا به عبارتی ۹۲ درصد جامعه هدف در استان هرمزگان علیه سرخک و سرخجه واکسینه شده اند.
وی بیان کرد: در بررسی جدول آماری انجام واکسیناسیون در شهرهای استان به ترتیب درصد انجام واکسیناسیون بشاگرد، بندر خمیر، سیریک، میناب،  ابوموسی، بستک، جاسک، حاجی آباد، پارسیان، رودان، بندرعباس، بندرلنگه، قشم و کیش است که بشاگرد با ۱۱۶ درصد و بندرخمیر ۱۰۰ درصد بهترین عملکرد را داشتند و جزیره کیش با ۶۷ درصد کمترین میزان واکسیناسیون را داشته است.
وی ابراز داشت: با توجه به اینکه تنها فردا مهلت انجام واکسیناسیون سرخک و سرخجه است از تمامی هم استانی های عزیز که تاکنون موفق به انجام واکسیناسیون نشدند درخواست کرد هر چه سریعتر اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`