موج
کدخبر : ۴۰۶۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406481

فرمانده سپاه نوشهر خبر داد:

فرمانده سپاه نوشهر گفت: برنامه نهضت کمک مؤمنانه شامل 1600 بسته معیشتی و آموزشی تا 25 جهیزیه نوعروسان است که بسته های معیشتی و آموزشی تقدیم خانواده های نیازمند و دانش‌آموزان و جهیزیه ها هم تقدیم نوعروسان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ مهرداد ابراهیم پور در مراسم نهضت کمک مؤمنانه که به مناسبت هفته بسیج و در نخستین روز از این هفته در محل مصلای نوشهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج و با بیان اینکه شعار محوری امسال «بسیج پاره تن مردم است»، اظهار داشت: اولین روز این هفته با عنوان «بسیج و اقتصاد مقاومتی» شروع شده است و برنامه نهضت کمک مؤمنانه شامل 1600 بسته معیشتی و آموزشی تا 25 جهیزیه نوعروسان است که بسته های معیشتی و آموزشی تقدیم خانواده های نیازمند و دانش‌آموزان و جهیزیه ها هم تقدیم نوعروسان خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه نهضت کمک مؤمنانه در محلات مختلف شهرستان نوشهر از سوی پایگاه های مقاومت مساجد و متولیان مساجد در حال اجرا است.

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر گفت: وقتی این گونه برنامه‌ها اجرا می‌شود حال دل آدم خوب می‌شود و این باعث می شود که برنامه های دیگر را نیز با قوت و دلگرمی بیشتری اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه نهضت کمک مؤمنانه در بین مردم ما جا افتاده است، عنوان داشت: کمک مؤمنانه می‌تواند شامل موضوعات مختلفی از جمله آزاد کردن زندانیان جرایم غیرعمد شود که در آینده در این باره برنامه‌ریزی صورت خواهد گرفت.

نهضت کمک مؤمنانه نوشهر

سرهنگ ابراهیم پور بیان داشت: اگر این برنامه‌ها در رسانه‌ها به صورت گسترده پوشش داده شود و مردم بیشتر در جریان خدمات نهضت کمک مؤمنانه قرار بگیرند مطمئناً بیشتر از گذشته امیدوار می‌شوند و کمک‌های خود را نیز افزایش خواهند داد.

وی با تأکید بر اینکه ما هرگز خانواده‌های نیازمند و محروم که بر اثر اتفاقاتی دچار آسیب هایی می‌شوند را تنها نمی گذاریم، تصریح کرد: فرهنگ نهادینه کردن احسان و تعاون بین مردم از طریق نهضت کمک مؤمنانه جزء اهداف این نهضت است که در بین مردم به لطف خدا جا افتاده است.

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر اظهار داشت: ما به سمتی می‌رویم که نهضت کمک مؤمنانه به سمت محله محور خواهد رفت و اگر برنامه ای در سطح شهرستان داشته باشیم بیشتر به صورت نمادین است.

وی افزود: مردم مؤمن و خداجوی در برنامه‌ها اینچنینی به بهانه‌های مختلف کمک های خود را ارائه می‌دهند و انصافا ما مردم بسیار خوبی داریم و هرگز یکدیگر را تنها نخواهند گذاشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`