موج
کدخبر : ۴۰۶۲۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406285

سید کمال الدین میرجعفریان:

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: هزار و ۷۰ دهیاری در استان سامانه راهبر دسترسی دارند و آموزش های لازم به دهیاران ارایه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید کمال الدین میر جعفریان ، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در نشست با مدیرکل دفتر فناوری ارتباطات بنیاد مسکن کشور گفت: در حال حاضر هزار و ۷۰ دهیاری در استان به سامانه برخط راهبر که با هدف الکترونیکی شدن خدمات دولت و تسهیل صدور پروانه ساخت روستایی راه اندازی شده است و آموزش های لازم به دهیاران ارایه می شود.

وی تصریح کرد: سامانه راهبر، خدمات صدور پروانه ساخت و پرداخت تسهیلات را تسهیل و تسریع می کند و روستاییان می توانند با اتصال به این سامانه از کلیه خدمات اداری صدور پروانه با استفاده از کامپیوتر، تبلت و یا گوشی بدون نیاز به مراجعه به ادارات بهره مند شوند. 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: استان اردبیل در راه اندازی سامانه الکترونیک کشوری مدیریت خدمات فنی مهندسی و ساخت و ساز روستایی راهبر از لحاظ بیشترین اتصال دهیاری ها رتبه اول را داراست و مراجع صدور پروانه روستایی به این سامانه متصل هستند و همه استعلام های مربوطه الکترونیکی از طریق راهبر در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. 

میرجعفریان تصریح کرد: انجام همه عملیات مربوط به صدور پروانه از درخواست تا دستور تهیه نقشه، نظارت و پایان کار از طریق راهبر فراهم شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`