موج
کدخبر : ۴۰۶۱۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406103

آتشپاد دوم مهدی رضایی:

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد بیان کرد: از شهروندان درخواست می شود که در صورت وقوع حادثه، با خونسردی با ستاد فرماندهی این سازمان به شماره ۱۲۵ تماس برقرار کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آتشپاد دوم مهدی رضایی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد در خبری اعلام کرد: با توجه به هشدار نارنجی هواشناسی استان و شرایط نامساعد جوی، آتش‌نشانان این سازمان در آماده‌باش هستند.

آتشپاد دوم رضایی در ادامه این خبر اضافه کرد: روز گذشته آتش‌نشانان در ۸۳ عملیات اطفای حریق و رسیدگی به حادثه شرکت کردند که هفت مورد از این تعداد مربوط به بارش و توفان دیشب بود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد همچنین اظهار کرد: با توجه به ادامه وزش باد شدید توام با رگبار، شهروندان از پارک خودروها  در زیر درختان و دیوارهای سست خودداری کنند همچنین اشیای معلق روی بالکن‌ها نظیر گلدان‌ها را بردارند.

وی با توجه به برف و باران اخیر تاکید کرد: از شهروندان درخواست می شود که در صورت وقوع حادثه، با خونسردی با ستاد فرماندهی این سازمان به شماره ۱۲۵ تماس برقرار کنند.

آتشپاد دوم رضایی در خاتمه یادآور شد: بارش باران و برف شب گذشته بیشتر مناطق خراسان رضوی را در برگرفت که بیشترین آن در شهرستان نیشابور به میزان هشت میلیمتر گزارش شده است و بارشهای پراکنده باران امروز، چهارشنبه در نیمه جنوبی خراسان رضوی جریان دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`