موج
کدخبر : ۴۰۵۴۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405477

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران:

حجم ویدیو: 2.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:09 دانلود ویدیو

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران با اشاره به بارندگی و سیلاب اخیر گفت: با تلاش شبانه روزی راهداران محور کندوان بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، اسماعیل فولادی درباره بسته شدن آزادراه تهران-شمال و محور قدیم کرج-چالوس به دلیل طغیان رودخانه، وقوع سیل و انباشت سنگ و گل و لای روی سطح این محورها و وارد شدن خسارت پس از فروکش کردن سیل اظهار داشت: باران بسیار سنگینی را در منطقه غرب استان مازندران در شهرستان‌های رامسر،‌ تنکابن، چالوس و نوشهر تجربه کردیم که موجب آسیب به بخش‌هایی از راه‌های روستایی، فرعی و همچنین محور اصلی چالوس-کندوان شد.

وی  ادامه داد: محور کندوان پس از حدود 24 ساعت مسدودی، عصر دیروز بازگشایی شد، ادامه داد: با اقدام به موقع راهداران در سایر محورها باران و سیلاب موجب مسدودی راه‌ها نشده و فقط آسیب‌هایی را به آنها وارد کرده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران تأکید کرد:  این آسیب‌ها هیچ اخلالی برای تردد خودروها ایجاد نکرده است و میزان خسارات وارده به راه‌ها و ابنیه فنی هم‌اکنون در حال برآورد است و پس از نهایی شدن اعلام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`