موج
کدخبر : ۴۰۵۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405324

حسن محمدزاده:

رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مشهد بیان کرد: اقدامات نظارتی و بازرسی که بوسیله یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مشهد صورت می‌گیرد با دستور معاون دادستان و دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسن محمدزاده رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مشهد در خبری اعلام کرد: نظارت و بازرسی مبادی ورودی شهرستان مشهد برای ورود چوب آلات غیر مجاز تشدید میشود.

محمدزاده در ادامه تصریح کرد: درراستای اجرای دستورالعمل پیشگیری و مقابله با قاچاق چوب و با هدف حفاظت و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری نظارت کنترل مبادی وروردی شهرستان مشهد و بازرسی از کارگاه‌های چوب بری تشدید شد.

رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مشهد همچنین افزود : اقدامات نظارتی و بازرسی که بوسیله یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مشهد صورت می‌گیرد با دستور معاون دادستان و دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال است که در همین راستا روز گذشته ۴ تن چوب جنگلی غیر مجاز از یک کارگاه چوب بری کشف و برای افراد متخلف پرونده قضایی تشکیل شد.

وی تاکید کرد: با تلاش مأمورین یگان حفاظت نیز ۵۰۰ کیلو مقطوعات چوب جنگلی تاغ که از مسیر سرخس در حال انتقال به مشهد بود توقیف شد و حفظ و حراست از ۴۸۷ هزار هکتار اراضی ملی در سطح شهرستان مشهد نیازمند همکاری و حمایت ساکنین محلی همیاران طبیعت، دهیاران، شورای اسلامی روستا‌ها است.

محمدزاده در خاتمه این خبر از مردم درخواست کرد و گفت: از عموم مردم درخواست می شود هر مورد مشکوکی در باب سوء استفاده از اراضی ملی را باز طریق شماره  تلفن ۱۵۰۴ اطلاع رسانی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`