موج
کدخبر : ۴۰۵۲۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405291

سید حامد عاملی:

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های استان، همکاری بنیاد برکت با استان را گامی مهم برای محرومیت زدایی از روستاها دانست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید حامد عاملی ، استاندار اردبیل در نشست با محمود عسکری آزاد، رییس هیأت مدیره‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: استان با وجود ظرفیت های انسانی و طبیعی از وضعیت مناسب درآمدی نسبت به متوسط کشور برخوردار نیست و خواستار کمک ویژه بنیاد برکت ستاد اجرایی امام در راستای محرومیت زدایی از استان هستیم.

وی بیان کرد: لازم است اقدامات حمایتی و تسهیلات خوداشتغالی و محرومیت زدایی که بنیاد برکت به صورت بخشی ارایه می دهد ، با همکاری مجموعه استانداری و با هماهنگی کارگروه های اقتصادی انجام شود.

استاندار اردبیل اقدامات حمایتی به واسطه مدیریت استانی را در بهبود وضعیت و حصول مثبت نتایج این حمایت ها با اهمیت دانست.

عاملی همچنین به مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص تبدیل وضعیت ۹۹ مدرسه کانکسی اشاره و اظهار امیدواری کرد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) این امر ممکن شود.

وی وجود ظرفیت در روستاها و نبود زیرساخت های لازم برای اشتغال و بهره وری را یادآور شد و گفت: نبود اشتغال و زیرساخت ها در روستاها باعث مهاجرفرستی و عواقب بعدی شده که لازم است از ظرفیت های بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این راستا و تولید ثروت برای روستاییان استفاده شود.

عاملی با بیان مشکلات واحدهای راکد استان خواستار ارائه کمک های تسهیلاتی به این واحدها برای فعال سازی و رونق تولید شد.

در این دیدار که سرپرست معاونت های هماهنگی امور اقتصادی و  توسعه مدیریت و منابع استانداری نیز حضور داشتند، رییس هیأت مدیره‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اقدامات و تسهیلات ارایه شده در بخش محرومیت زدایی و خوداشتغالی روستایی در استان را تشریح کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها