موج
کدخبر : ۴۰۵۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405070

معاون هنری حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران خبر داد:

معاون هنری حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از ثبت آثار هنرمندان تئاتر مازندران در کتاب «فرهنگ جامع تئاتر دفاع مقدس» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، روح‌الله ایرانمهر از تدوین کتاب «فرهنگ جامع تئاتر دفاع مقدس» خبر داد و اظهار داشت: تاکنون پنج جلد این کتاب به همت سازمان هنری و امور سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شده است و ششمین جلد آن تا پایان سال به چاپ خواهد رسید.

وی ادامه داد: مشخصات آثار اعم از معرفی نمایش، هنرمندان، کتاب‌های نمایشنامه و پایان نامه‌ها و پژوهش‌ها در حوزه دفاع مقدس و ایثارو شهادت و خلاصه ای از متن نمایش از استان‌ها به این سازمان ارسال ونسبت به درج آن در کتاب اقدام خواهد شد.

معاون هنری حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران بیان داشت: علی‌رغم وجود هنرمندان ارزشی در استان مازندران و اجرای نمایش‌های دفاع مقدسی و ارزشی فراوان از لحاظ کمی و کیفی طی سالهای گذشته، متأسفانه در جلدهای یک تا پنج این کتاب، از مازندران آثار انگشت شماری به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به جلسه این معاونت با «یاسر محمودی» مسئول انجمن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری گفت: در این راستا تصمیمات خوبی داشتیم و تلاش می‌شود حق مطلب را در حوزه تئاتر مازندران در سطح ملی ادا کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`