موج
کدخبر : ۴۰۴۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404907

در بسته خبری پلیس مازندران بخوانید:

از انهدام باند شرکت هرمی تا دستگیری سارقان در نوشهر و تنکابن و کشف 100 کیلو انواع موادمخدر که حاصل فعالیت های پلیس پرتلاش و مردمی مازندران در راستای حفظ و ارتقاء امنیت در سطح استان می باشد را در بسته خبری زیر بخوانید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ سید موسی حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان رامسر اعضای باند کلاهبرداری شرکت هرمی و محل فعالیت آنان را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: برابر تحقیقات به عمل آمده  این افراد که در قالب باند 20 نفره از استان های مختلف کشور با حضور در این شهرستان اقدام به تبلیغ و عضوگیری برای یک شرکت هرمی می کردند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان که با سرمایه گذاری 500 میلیون ریالی در این شرکت هرمی اقدام به عضو گیری می کردند پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ حسینی با اشاره به این که وعده‌ سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا مهمترین شگرد شرکت‌ های هرمی است از شهروندان خواست ضمن خودداری از شرکت در اینگونه فعالیت ها و تأمل در انجام معاملات وسوسه‌ انگیز در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

کشف 100 کیلو انواع موادمخدر با اقدام به موقع پلیس مازندران

سرهنگ سید محسن جعفری در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی کلانتری، پاسگاه ها و یگان امداد استان مازندران در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی با انجام طرح های عملیاتی و هدفمند از ابتدای آبان ماه تاکنون موفق به کشف قریب به 100 کیلوگرم انواع موادمخدر شدند.

وی ادامه داد: طی این مدت 329 نفر توسط مأموران پلیس پیشگیری سطح استان در ارتباط با قاچاق، حمل، نگهداری و توزیع مواد مخدر دستگیر شدند که از این تعداد 5 نفر قاچاقچی مواد مخدر، 136 نفر خرده فروش مواد مخدر و مابقی آن معتادان متجاهر بوده اند.

رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران از دستگیری 188 نفر از معتادان در اجرای طرح های پاک سازی طی این مدت در استان خبر داد و افزود: این معتادان با همکاری مرجع قضائی به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شده اند.

وی در پایان تأکید کرد: پلیس با قاطعیت نسبت به برخورد و مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق موادمخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه اقدام خواهد کرد.

کشف میلیاردی داروهای غیرمجاز در ساری

سرهنگ محمد محمدپور با اعلام این خبر بیان داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و برخورد قاطع با باندهای تهیه و توزیع انواع اقلام داروهای اساسی و مورد نیاز جامعه موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز و احتکار غیربهداشتی دارو در شهرستان ساری، مأموران امنیت اقتصادی در عملیاتی غافلگیرانه با هماهنگی قضائی متهمان به قاچاق دارو را شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی مازندران خاطرنشان ساخت: مأموران با شناسایی محل دپوی داروهای غیرمجاز بیش از 50 هزار قلم انواع دارو شامل شربت، قرص های مکمل ضد التهابی، کرونایی را کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش داروهای مکشوفه 7 میلیارد ریال اعلام شده است، افزود: با تائید کارشناسان علوم پزشکی استان کلیه اموال مکشوفه تحویل اموال تملیکی استان شد.

دستگیری باند سارقان منزل در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی با اعلام این خبر گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان تنکابن، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه موفق به شناسایی یک باند سرقت در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی تنکابن خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی قضایی، متهمان که با تشکیل باندی 4 نفره در این شهرستان فعالیت می کردند، در یک اقدام عملیاتی دستگیر شدند.

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: این افراد در بازجویی های به عمل آمده به 16 فقره سرقت منزل اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ شعبانی در خاتمه از برخورد قاطعانه پلیس با سارقان خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی در نوشهر

سرهنگ اکبر درویشی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از انباری ها، ساختمانهای نیمه کاره و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به 12 فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`