موج
کدخبر : ۴۰۴۸۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404827

وحید میرمحمدی خبر داد:

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : از ابتدای امسال 8 هزار کارت هوشمند برای رانندگان استان صادر یا تمدید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید میرمحمدی ، رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت های حمل و نقل شهرستان مشگین شهر با بیان اینکه این کارت میزان کارت هوشمند برای رانندگان پرتلاش ناوگان های باری و مسافری صادر شده گفت: کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافر به عنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: 14 هزار نفر راننده فعال بخش حمل ونقل کالا و مسافر استان اردبیل دارای کارت هوشمند هستند.

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل با اشاره به ضریب امنیتی بالای کارت هوشمند گفت: امکان ذخیره‌سازی اطلاعات و لحاظ کردن اطلاعات کارت با سایر سیستم‌های عملیاتی مانند امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت‌های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده از جمله مزیت‌های این کارت است.

میرمحمدی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان در خدمت رسانی شایسته به مردم عزیز خاطرنشان کرد: در 7 ماه گذشته 5/2 میلیون تن کالا توسط 87 شرکت حمل و نقل کالا جابجا شده است.

وی بیشترین کالای جابجا شده استان اردبیل را مربوط به شهرستانهای اردبیل ، پارس آباد، نمین و بیله سوار دانست و از صدور 182 هزار برگ بارنامه خبر داد.

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل نظارت ویژه بر عملکرد شرکت های حمل و نقل را خاطرنشان کرد و ادامه داد : مردم ،رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه رسیدگی شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`