موج
کدخبر : ۴۰۴۵۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404547

محمد کریمی:

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد: از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان تایباد، ۱۱۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در تعدادی واحد صنفی، چاه‌های کشاورزی، باغ ویلا و واحد مسکونی کشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد کریمی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد در خبری اعلام کرد: تعداد ۱۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال یا ماینر در تایباد کشف و ضبط شد.

کریمی در ادامه این خبر متذکر شد: در پی کسب خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط افراد سودجو در یک واحد صنفی دستور پیگیری موضوع صادر شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد همچنین اظهار کرد: کارآگاهان پس از تکمیل تحقیقات پرونده با در دست داشتن مجوز قضایی از محل بازرسی کردند و دستگاه‌های ماینر را به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری این افراد سودجو تاکید کرد و گفت: در این ارتباط یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شد.

 کریمی در خاتمه همچنین خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان ۱۱۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شده است: از ابتدای سال جاری نیز تعداد ۱۱۱ دستگاه ماینر غیرمجاز در تعدادی واحد صنفی، چاه‌های کشاورزی، باغ ویلا و واحد مسکونی کشف و ضبط شد که در این ارتباط نیز تعداد هفت متهم با تشکیل هفت پرونده راهی مراجع قضایی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`