موج
کدخبر : ۴۰۴۴۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404498

خلیل قاسمی تاکید کرد؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: تمامی فعالان اقتصادی استان موظف به ثبت اطلاعات ورود، خروج و موجودی انبارهای خود در سامانه جامع تجارت بصورت روزانه هستند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن بیان اینکه تمامی فعالان اقتصادی استان موظف به ثبت اطلاعات ورود، خروج و موجودی انبارهای خود در سامانه جامع تجارت بصورت روزانه هستند، افزود: تمامی فعالان اقتصادی که تاکنون اقدام به ثبت اطلاعات کالاهای مشمول نکرده اند به سرعت اقدام کنند در غیر این صورت برخورد قانونی با آنان صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: 8 گروه کالایی اولویت دار در استان با کارشناسان این سازمان تشکیل شده است که بصورت روزانه سامانه جامع تجارت را براساس گروه بندی کالایی پایش و رصد می کنند و بر اساس داده های سامانه مذکور برای واحدهایی که اطلاعات خود ثبت نکرده اند پرونده تخلف تحت عنوان محتکر و عرضه خارج از شبکه شناخته و به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

قاسمی ثبت اطلاعات مربوط به تولید، نگهداری، توزیع کالاها در سامانه جامع تجارت را الزامی عنوان کرد و افزود: همه واحدهای اقتصادی شامل واحدهای صنفی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شرکت‌های پخش، کسب و کارهای مجازی که کالاهای فوق را عرضه می‌کنند مکلف به ثبت اطلاعات از جمله ثبت ‌نام در سامانه جامع تجارت و اخذ کد نقش و همچنین ثبت نام در سامانه جامع انبارها و ثبت اطلاعات مربوط به محل نگهداری کالاها در سامانه‌های مذکور هستند. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کلیه فعالان اقتصادی استان درخواست کرد هر چه سریعتر نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها