موج
کدخبر : ۴۰۴۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404397

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان:

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان تصریح کرد: امروز شاید مهم ترین جنگی که ما با امریکا داریم جنگ فرهنگی و رسانه ای است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بهرام عبدالحسینی امروز در آیین افتتاحیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: دشمنی آمریکای جنایتکار با ما همیشگی بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا قبل از ورود به عراق و افغانستان جنگ رسانه ای انجام داد و جنگ رسانه ای را از این دو کشور برد و هیچ مقابله ای در این دو کشور به این دلیل اتفاق نیفتاد، ادامه داد: امروز امریکا و کشورهای غربی خیلی وارد جنگ نظامی با کشورها نمی شوند.

عبدالحسینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اهمیت فضای مجازی بیان کرد: امروز دشمنان به وسیله فضای مجازی جنگ را علیه ما شروع کردند.

وی افزود: امروز یک از جاهایی که ما در آن آسیب می بینیم فضای مجازی بوده و امروز نزدیک به ۸۰ تا ۸۵ درصد محتوا در فضای مجازی دست افرادی است که خارج از کشور هستند و بسیار در این زمینه ضعیف عمل کردیم.

بهرام عبدالحسینی گفت: در نظر سنجی که سال گذشته در اصفهان انجام شده بالای ۷۰ درصد مردم اصفهان از پیام رسان ها و اپلیکیشن های خارجی استفاده می کنند و ما نتوانستیم پیام رسان های داخلی را در این زمینه داشته و فضا را در دست بگیریم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه جنگ جنگ روایت هاست و هر کس روایت اول را مطرح کند تقریبا برنده است، گفت: از بسیجیان می خواهم خوب در این فضا کار کنند و بتوانیم در چند سال آینده ۵۰ تا ۶۰ درصد محتوا توسط بسیجیان بارگذاری شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها