موج
کدخبر : ۴۰۴۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404028

حسن یزدانی:

قهرمان کشتی جهان و المپیک بیان کرد: در کنار این بچه‌ها بودن لذت زیادی برای من داشت و امیدواریم مسولین این مجموعه و موسسات را بیشتر حمایت کنند تا راحت‌تر در این مسیر قدم بردارند و فرزندان این موسسات هم دلگرمی لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان و المپیک با اشاره به زحمات انجام شده در  آسایشگاه معلولین ذهنی شهید بهشتی مشهد اظهار کرد: بسیار لذت بخش بود در کنار این عزیزان بودم.

یزدانی در ادامه افزود: از در کنار این بچه‌ها بودن لذت زیادی بردم این فرزندان در هرزمینه‌ای با استعداد هستند و معلم‌ها و مربیان حرفه‌ای دارند که به خوبی به این فرزندان آموزش می‌دهند.

قهرمان کشتی جهان و المپیک در ادامه متذکر شد: این موسسه و موسسه‌های این چنین همه با کمک‌های مردمی و یا هزینه‌های شخصی مدیران مجموعه اداره می‌شوند که امیدواریم مسولین هم این عزیزان را بیشتر حمایت کنند تا راحت‌تر در این مسیر قدم بردارند و فرزندان این موسسات هم دلگرمی لازم را داشته باشند.

بازدید حسن یزدانی در آسایشگاه معلولین مشهد

وی همچنین به کشتی نمادینی که با یکی از فرزندان این آسایشگاه گرفته بود اشاره کرد و افزود: قهرمانی بخشی از ورزش است، اما در مسائل اجتماعی ما کمترین هستیم و امیدوارم توانسته باشم قدمی در حد توان خودم برداشته باشم.

یزدانی در خاتمه تاکید کرد: این حداقل کاری است که با حضور در این مجموعه‌ها و در کنار این بچه‌ها بودن دل این عزیزان را شاد کنیم و به همین جهت به صورت نمادین با یکی از فرزندان این مجموعه کشتی گرفتم که واقعا  بااستعداد بود.

بازدید حسن یزدانی در آسایشگاه معلولین مشهد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها