موج
کدخبر : ۴۰۳۹۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403946

با رای اعضای شورای اسلامی استان همدان معرفی شدند:

«علی‌شیر محمدی» و «رضا سهرابی» به‌عنوان نماینده شورای اسلامی استان همدان در شورای عالی استان‌ها برای مدت چهار سال انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان  در جلسه معرفی اعضای شورای اسلامی استان اظهار کرد:  یکی از ثمرات بزرگ انقلاب اسلامی ایران در دهه‌های اخیر شکل‌گیری شوراهای شهر و روستا بود که با رای و نظر مردم انتخاب و تشکیل می شود.

وی با بیان اینکه تشکیل شوراها اقدامی برای رشد، پیشرف، عمران و آبادانی شهرها است، گفت: اعضای شورای استان ها در تهیه‌ برنامه‌های‌ عمرانی، خدماتی و نظارت‌ بر اجرای‌ هماهنگ‌ آن‌ها و در حدود وظایف‌ نقش و مسوولیت دارند که طرح های خود را مستقیم و یا از طریق‌ دولت‌ به‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ پیشنهاد می‌کنند.

به گفته وی، در همین زمینه با انتخاب شوراها، اداره بخشی از امور اجرایی کشور با تکیه بر روند آزاد تبادل دانش، بینش و نظارت به مردم و نهادهای مردمی واگذار می شود.

استاندار همدان افزود: نقش مثبت شوراها می تواند عامل موفقیت مدیریت شهری و روستایی در دستیابی به برنامه ها و رشد و توسعه شهر و روستا و در نهایت رضایتمندی مردم شود.

در این نشست که با حضور ۱۰ نفر از نمایندگان شورای اسلامی شهرستان‌های استان همدان برگزار شد با رای اعضا، «مریم مرادیه» به‌عنوان رئیس شورای اسلامی استان همدان برای مدت یکسال انتخاب شد.

همچنین «محمد مرادی» به‌عنوان نایب رئیس و «محمد صفری» به‌عنوان منشی و «سجاد مهربانی» به‌عنوان سخنگوی شورای اسلامی استان همدان برای مدت یکسال انتخاب شدند.

در این نشست «علی‌شیر محمدی» و «رضا سهرابی» به‌عنوان نماینده شورای اسلامی استان همدان در شورای عالی استان‌ها برای مدت چهار سال انتخاب و معرفی شدند.

انتخاب «مومن علی دارابی» به‌عنوان نماینده شورای اسلامی استان همدان در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات استان همدان از دیگر مصوبات جلسه شورای اسلامی استان بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`