موج
کدخبر : ۴۰۳۴۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403403

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری ارزشیابی ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد قویدل معاون آموزش متوسطه هرمزگان گفت: ارزشیابی ورودی (آغازین) در جهت اطلاع از وضعیت آموزشی دانش آموزان و برنامه ریزی برای نحوه ارائه درس از سوی مسئولان آموزشی مدارس مورد توجه می باشد.
قویدل بیان داشت: آزمون آغازین با هدف پایش دانش آموزان متوسطه اول و دوم در سنوات تحصیلی گذشته و به منظور سنجش سطح امادگی آنان برای سال تحصیلی جاری برگزار می شود وجایگاه دانش آموزان از نظر علمی و آموزشی تعیین می شود. این مقام مسئول در ادامه گفت: استفاده از نتایج ارزشیابی جهت برنامه ریزی صحیح تر و بهبود فرآیند یاددهی-یادگیری و اصلاح برنامه ها و روش های تدریس نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: این آزمون رایگان و بصورت مجازی از تاریخ 5 آبان ماه  الی 12  آبان ماه برای دانش آموزان پایه های شش گانه مقاطع اول و دوم متوسطه به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد.
گفتنی است نحوه ورود دانش آموزان به سامانه از طریق وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خواهد بود.
وی در پایان افزود: سوالات آزمون توسط مرکز سنجش وزارت متبوع طراحی و از طریق سامانه sa.medu.ir  از ساعت 8 الی 24 قابل دسترسی می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`