موج
کدخبر : ۴۰۳۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403371

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مطرح کرد؛

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت:تصمیم گرفته شد تا چهره های ماندگار تبلیغ در شهرستان های استان اصفهان که فعالیت شاخص در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی داشته اند نیز معرفی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام، اظهار داشت: با رویکرد تمرکززدایی، اعزام مبلغ و آموزش های تخصصی با هدف دانش افزایی و مهارت آفرینی در حوزه های تبلیغی در مراکز کم برخوردار و مستعد در سراسر استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در قدم اول در چهار منطقه سمیرم، شهرضا، لنجان و فلاورجان با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ، مدیران حوزوی برادردان و خواهران و ائمه جمعه هر شهرستان، کمیته ای برای بررسی و رصد موضوعات و مسائل مورد نیاز شهرستان ها در حوزه خانواده، تعمیق ایمان و باور دینی، کودک و نوجوان و دیگر حوزه ها را تشکیل شده است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: بعد از دریافت گزارش کمیته شهرستان های مختلف استان اصفهان، مبلغان متخصص متناسب با نیاز منطقه برای پیگیری و مدیریت آسیب های اجتماعی و فرهنگی به منطقه هدف اعزام می شوند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف این کمیته توجه ویژه برای تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است تا طلاب و مبلغان منطقه به صورت منسجم تر بتوانند وارد عرصه تبلیغ شوند و مطمئناً این کار با هدف ایجاد انگیزه و رویکرد تسهیل گری انجام می شود

حجت الاسلام و المسلمین اهتمام گفت: یکی از اهدافی که ما در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به دنبال آن هستیم، تکریم و بزرگداشت چهره های ماندگار تبلیغ در شهرستان های استان اصفهان است که با ایجاد مجمع طلاب و مبلغان ذیل مدیریت امام جمعه هر شهرستان انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پایان گفت: در سال های گذشته از آیت الله العظمی شیخ حسین مظاهری، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی مظاهری، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان، مرحوم آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان دستجردی و مرحوم آیت الله مهاجر به عنوان چهره ماندگار تبلیغ در اصفهان تجلیل شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`