موج
کدخبر : ۴۰۲۸۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402809

فرماندار یزد تاکید کرد:

فرمانداریزد بر ضرورت نظارت دقیق و مستمر مسئولان ورزش و جوانان شهرستان با همکاری مرکزشبکه بهداشت و درمان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه اماکن و باشگاه های ورزشی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد: سید محمد رستگاری فرماندار یزد در جلسه دیدار رییس و مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی با فرماندار،  ضمن تبریک این هفته  به همه دست اندر کاران و زحمتکشان این عرصه اظهار داشت: مسئولین ورزش و جوانان شهرستان  مکلفند وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا ،واکسیناسیون  و سایر موارد و اقدامات مرتبط در سطح اماکن و باشگاه های ورزشی  را بطور مستمر رصد و کنترل کنند.  

وی با بیان اینکه پیش و پس از بازگشایی اماکن و باشگاه های  ورزشی شهرستان اقدامات موثری را مسئولین ورزش و جوانان با کمک  شبکه بهداشت و دیگر دستگاه های ذیربط  بمنظور پیشگیری و مقابله با بیماری کووید-19 انجام داده اند، بیان داشت: حفظ سلامتی جامعه ورزشی، ورزشکاران  و جلوگیری از ابتلاء آنها به ویروس کرونا از جمله مهمترین وظایف می باشد.

ضرورت تداوم نظارت ها

فرماندار یزد همچنین بر ضرورت تداوم بازدیدها از رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا در ادارات، واحدهای تجاری، صنفی، باشگاه های ورزشی، مدارس و... تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`