موج
کدخبر : ۴۰۲۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402387

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از آغاز ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه استان در سی و سومین جشنواره امتنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛  عماد تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اعلام این خبر اظهار کرد: این اداره کل همانند سال های گذشته امسال نیز قصد دارد جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان یزد را برگزار نماید.

سرپرست این اداره کل خاطر نشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در پورتال جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir از سه شنبه 27 مهرماه ماه آغاز و تا چهارشنبه 26 آبان ماه به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه از هر سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی یک کارگر و یک گروه کار جمعاً سه کارگر و سه گروه کار به عنوان منتخب استانی انتخاب می‌شوند گفت: یک واحد نمونه صرفنظر از بخش اقتصادی نیز به عنوان واحد نمونه برتر استانی انتخاب خواهد شد که ضمن تقدیر از برگزیده شدگان استانی پرونده‌های جهت رقابت در سطح ملی به مرکز ارسال می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`