موج
کدخبر : ۴۰۱۸۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401863

تاکید رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای شهر یزد در دیدار با رییس پارک علم و فناوری:

اجرای طرح های پارک فناوری یزد در نشست با رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای اسلامی یزد و رئیس پارک فناوری پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید تجملیان رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای اسلامی یزد در دیدار با لطفی رییس پارک علم و فناوری یزد با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری با کلیه طرح های پارک علم و فناوری یزد مانند پهنه فناوری اقبال، پروژه یزد شهر نوآوری و ...موافق است، اظهار کرد: علت مسکوت ماندن این طرح ها بیشتر مربوط به تغییر مدیریت ها در استان است.

وی عنوان کرد: شورای ششم اسلامی شهر یزد همه برنامه های شورای قبلی را نقد نکرده و از زحمات آنها در طول فعالیت خود قدردانی می‌کند اما در همه راهبردها، طرح ها و تصمیم گیری هایی که در دوره جدید شورای اسلامی شهر یزد صورت می‌گیرد سه عنصر کاربردی بودن، خدمت محوری و ارزیابی هزینه و فایده در نظر گرفته می شود.

تجملیان تصریح کرد: در مورد طرح پهنه فناوری اقبال ابهاماتی برای اعضای شورا وجود دارد و در پروژه یزد، شهر نوآوری نیز نیاز به اطلاعات دقیق تر داریم.

وی با بیان اینکه از مرکز خلاقیت های شهرداری خواسته شده چرخه نوآوری شهری را فعال نموده و از طریق ارتباط با سایر دستگاه ها، مشکلات آن ها را احصا کند، گفت: یک اتاق فکر با حضور مدیران ارشد و صاحب فکر شهرداری تشکیل می شود تا در طول ماه جلساتی برای پیگیری این پروژه ها انجام دهند.

* تبدیل ایده به کسب و کار و استارت آپ

محمدمهدی لطفی رییس پارک علم و فناوری یزد نیز، اجرای طرح های پارک به ویژه پهنه فناوری اقبال و پروژه‌های یزد شهر نوآوری را به عنوان محور همکاری های مشترک مورد تاکید قرار داد و با اشاره به ظرفیت های بالای فناوری و نوآوری در سازمان های زیرمجموعه شهرداری، گفت: پارک علم و فناوری می تواند ضمن توافق با شهرداری رویدادهایی با هدف شناسایی مشکلات و نیازهای سازمان های تابع شهرداری برگزار نموده و ایده های مرتبط با این نیازها را در قالب دوره های کارآفرینی به شرکت ها و استارت آپ های کارآمد تبدیل کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`