موج
کدخبر : ۴۰۱۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401774

کلیم اله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از 6 میلیون تردد در مبادی و رودی و خروجی استان اردبیل ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم اله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از محور اردبیل سرچم با اشاره به اینکه این میزان تردد در 6 ماه گذشته ثبت شده افزود: 74 دستگاه تردد شمار و 36 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت در محورهای مواصلاتی استان فعال است.

وی بیشترین تردد 6 ماه گذشته استان را مربوط به محورهای رفت و برگشت اردبیل آستارا – اردبیل و اردبیل مغان دانست.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه میانگین سرعت متوسط استان 71 کیلومتر بر ساعت است تصریح کرد: در مدت یاد شده 3 میلیون و 600 هزار تردد تخلف سرعت غیرمجاز نیز در استان ثبت شده است.

وثوقی گفت: محورهای بران  قره آغاج در مسیر پارس آباد –  مشکین شهر کنگرلو و گرمی بیله سوار دارای بیشترین تخلف تردد سرعت غیرمجاز هستند.

وی ارتقای ایمنی راهها و هوشمندسازی جاده های استان را خاطرنشان کرد و از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهور ، فاصله طولی، سرعت مطمئنه و پرهیز از هرگونه سرعت، سبقت‌های غیرمجاز و تخلفات حادثه‌ساز ترددی ایمن در جاده ها داشته باشند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در خصوص عملکرد سامانه های هوشمند ثبت تخلفات و توزین حین حرکت گفت: در 6 ماه گذشته بیش از 246 هزار تخلف توسط سامانه های یادشده ثبت و جهت اعمال قانون به پلیس راه کشور ارسال شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`