موج
کدخبر : ۴۰۱۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401395

سرپرست شهرداری کرمانشاه:

سرپرست شهرداری کرمانشاه در دیدار یا فرمانده نیروی انتظامی کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی پشتوانه خوبی برای خدمات شهرداری است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، به مناسبت هفته ناجا، سرپرست شهرداری کرمانشاه و جمعی از مدیران شهری با حضور در دفتر سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

امیر رحیمی سرپرست شهرداری کرمانشاه در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان غیور اظهار داشت: وظیفه داشتیم در این روز با حضور در جمع عزیزان ناجا عرض تبریک و خداقوتی داشته باشیم.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری جدا از نیروی انتظامی نیست و در کنار یکدیگر بخصوص در حوزه ترافیکی و حفاظت مدیریت شهری درحال خدمت به همشهریان هستیم.

سرپرست شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه باوجود تمامی کمبود ها اما با قدرت درحال خدمت رسانی به مردم هستیم تصریح کرد: مجموعه نیروی انتظامی نیز علی رغم تمامی مشکلات و گاهاً کمبودها، اما درحال خدمت به مردم هستند و یک پشتوانه خوب برای مجموعه مدیریت شهری بحساب می‌آید.

رحیمی در پایان گفت: انتظار داریم نیروی انتظامی همچون گذشته در کنار مجموعه مدیریت شهری باشد تا بتوانیم نسبت به پیشرفت شهر حرکت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`