موج
کدخبر : ۴۰۱۳۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401373

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با تبریک هفته ناجا، نیروی انتظامی را مظهر اقتدار جامعه و پناهگاهی امن برای شهروندان دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار ریحانی گفت: امروز بخش زیادی از امنیت کشور برعهده نیروهای مخلص و جان برکف پلیس قرار دارد.

سردار سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی در دیدار با فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه، فرا رسیدن هفته ناجا را تبریک گفت و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران امروز به جزیره امن خاورمیانه تبدیل شده است و باوجود همه دسیسه ها و توطئه های دشمنان توانسته سربلند از گذرگاه های مختلف خارج شود.

وی ادامه داد: در این راستا نقش سبزپوشان و سروقامتان نیروی انتظامی در ایجاد امنیتی پایدار بی بدیل و بسیار پررنگ است، امروز کسی نیست که از اهمیت حضور پلیس بی خبر باشد و ماموران انتظامی را ملجاء و پناهگاه خود نداند.

سردار ریحانی تصریح کرد: نیروی انتظامی امروز به یکی از مظاهر اقتدار جامعه و به پناهگاهی امن برای همه مردم کشور تبدیل شده است و همین اقتدار و صلابت نیروهای انتظامی باعث شده تا تیر دشمنان در ایجاد ناامنی و بی انضباطی به سنگ بخورد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی از مقبولیت بسیار خوبی در میان مردم برخوردار است، گفت: نیروی های خدوم پلیس شبانه روز در کنار مردم حضور دارند و برای امنیت و رفاه آنان تلاش می کنند و مردم قدرشناس ما نیز به خوبی این تلاش ها را می بینند و به آن آگاه هستند.

وی گفت: اشرافیت نیروهای خدوم و ولایی پلیس امروز بر رفتار مجرمان باعث شده تا آن ها از کمترین امنیت برخودار نباشد و به خوبی می دانند دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

در این دیدار با اهدای لوح و هدیه از فرمانده و مدیران انتظامی کرمانشاه تقدیر شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`