موج
کدخبر : ۴۰۱۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401223

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از اشتراک پذیری 19 هزار و 760 مشترک تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون 19 هزار و 760 مشترک جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده‌اند که به این ترتیب، تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت تاکنون، به یک میلیون و960 هزار مشترک رسیده و عملاً بیش از دومیلیون و یکصد هزار خانواده و همچنین صنعت از نعمت گاز بهره مندند.

وی، بیان داشت: در طول سال جاری بیش از 160 کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی استان اعم از؛ 103کیلومتر شبکه شهری و 56کیلومتر شبکه روستایی اضافه شده است که با این وجود، میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون، به بیش از 27 هزار و 160 کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین از نصب 49هزار انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان خبر داد و افزود: از این تعداد، 37هزار علمک در شهرها و 12هزار علمک انشعاب گاز طبیعی در روستاها بوده، بنا بر این آمار، تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اصفهان با احتساب تعداد علمک‌های نصب شده در سالجاری،به یک میلیون و 150هزار انشعاب رسیده است.

علوی، روستاهای بهره مند ازگاز طبیعی در سطح این استان را 1060 روستا برشمرد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از 96 درصد عنوان کرد و افزود: استان اصفهان دارای 112 شهر است که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، در رابطه با ارئه خدمات غیرحضوری با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت شهروندان و کارکنان، برخی خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری ارایه می‌شود و شهروندان می‌توانند با ورود به وبسایت شرکت گاز استان اصفهان به نشانی www.nigc-isfahan.ir به خدمات ارایه شده در بستر وب دسترسی داشته باشند.

درپایان،علوی با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی ، افزود: از تمامی همشهریان و مشترکین شرکت گاز استان تقاضا دارم نسبت به رعایت موارد ایمنی و مصرف بهینه، توجهی خاص و دقیق داشته باشند تا در روزهای پیش رو قبل از حوادث ناشی از مصرف ناایمن گاز طبیعی امکان عرضه گاز در تمام اوقات برای هم استانی های عزیز فراهم گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`