موج
کدخبر : ۴۰۰۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400908

رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان خبر داد:

رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان از آموزش 950 هزار دانش آموز با مدیریت مصرف آب از طریق شبکه شاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، زهره تشیعی گفت: از اواخر سال 1398 و پس از شیوع ویروس کرونا، خانه فرهنگ آب با همکاری اداره کل آموزش و پرورش اقدام به آموزش دانش آموزان ازطریق فضای مجازی کرد که با استقبال معلمان  و دانش آموزان روبه رو شده است.

وی افزود: قبل از  شیوع ویروس کرونا، سالانه بیش از 50 هزار نفر از دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف با حضور در خانه فرهنگ آب از نزدیک با روش های صحیح مصرف آب، استفاده از شیرآلات کاهنده و چگونگی بازچرخانی پساب آشنا می شدند که امیدوارم این روند دوباره از سرگرفته شود.

رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان گفت: با توجه به شرایط کرونایی ، در حال حاضر آبفای استان اصفهان آموزش 950 هزار دانش آموز در زمینه مدیریت مصرف آب را از طریق فضای مجازی و شبکه شاد دنبال می کند. 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تولیدات فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه آموزشی شاد که تمامی دانش آموزان، اولیاء و مربیان عضو آن هستند بارگذاری می شود.

مهدی اسماعیلی به فعالیت 87 کانون فرهنگی تربیتی در سطح استان اصفهان اشاره کرد و گفت: این تولیدات همچنین در کانال ها و گروه های مجازی کانون های فرهنگی تربیتی توزیع می شود تا اعضای این کانون ها نیز با شیوه های صحیح مصرف آب آشنا شوند.

به گزارش موج؛ از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 100 موشن گرافی، 50 کلیپ و 20 انیمیشن با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب از طریق فضای مجازی برای دانش آموزان اصفهانی پخش شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`