موج
کدخبر : ۴۰۰۳۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400318

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: مجتمع فروشگاهی و تعمیرگاهی تخصصی برای تاکسیداران قمی به‌زودی احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علی نیک با تأکید بر لزوم رسیدگی به نیازهای ۱۸ هزار تاکسیداران شهر قم اظهار داشت: خانواده تاکسیرانی یکی از مظلوم‌ترین اقشار جامعه بوده و متأسفانه امروز با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند.

وی گرانی لوازم‌یدکی و هزینه تعمیرات را یکی از چالش‌های تاکسی‌داران و رانندگان تاکسی دانست و گفت: برای رفع مشکلات تاکسی‌داران در تأمین لوازم‌یدکی و تعمیر خودرو، سازمان مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم اقدام به ساخت مجتمع تعمیرگاهی و فروشگاهی کرده است.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: در این مجتمع، فروشگاه لوازم‌یدکی و تعمیرگاه تخصصی تعریف‌شده تا رانندگان تاکسی بتوانند با کمترین هزینه و به قیمت تمام‌شده و بدون سود لوازم‌یدکی موردنیاز خود را تهیه و در تعمیرگاه مشکل خودرو خود را برطرف کنند.

وی نحوه پرداخت در این مجتمع را نقد و اقساط اعلام کرد و یادآور شد: رانندگان تاکسی در این مجتمع می‌توانند هزینه‌ها را به‌صورت نقد و اقساط پرداخت کرده و هزینه‌ها بر اساس نرخ شرکت تعاونی محاسبه می‌شود.

نیک، زمان آغاز به کار این مجتمع را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: مجتمع تعمیرگاهی و فروشگاهی سازمان به‌زودی به بهره‌برداری رسیده و خانواده تاکسیرانی می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`