موج
کدخبر : ۳۹۹۰۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399063

از ابتدای خرداد تا پایان شهریور سال 1400 اتفاق افتاد؛

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: به دنبال تنش شدید آبی و تابستان گرم سال جاری، بیش از 61 میلیون و 620 هزار لیتر آب توسط 5741 دستگاه تانکر، به صورت سیار در استان اصفهان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  عباس عباسی خاک بیان داشت: دمای هوا تاثیر مستقیم بر میزان مصرف آب مشترکین دارد به طوری که  49 درصد از این میزان، مربوط به تیر ماه با حدود 30 میلیون لیتر آبرسانی سیار بوده است، در حالی که با کاهش دمای هوا در شهریور ماه، تنها 678 هزار لیتر آبرسانی سیار انجام شد.

وی افزود: البته مردم نیز در این مدت با مصرف بهینه آب ، در گذر از شرایط سخت تابستان کمک بسیاری کردند.

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: در این مدت عمده مناطق دارای تنش آبی با فراوانی زیاد تماس با سامانه 122، مناطق یک تا 6 شهر اصفهان، فلاورجان، زیار، بهارستان، دولت آباد، اردستان، مهردشت، فریدن، نجف آباد، جرقویه و بویین و میاندشت بودند.

عباسی خاک در مورد  فراوانی تعداد تماس ها با سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان (122) گفت: تعداد کل تماس ها با این سامانه از ابتدای خرداد ماه تا پایان شهریور ماه جاری بالغ بر 431 هزار و 712 مورد بوده است که 54 درصد کل تماس ها به تعداد 232 هزار و 910 تماس مربوط به قطعی و کاهش شدید فشار آب بود.

شایان ذکر است، آمار اعلام شده آب‌رسانی سیار فقط مربوط به مناطقی است که در طول سال از آبرسانی پایدار برخوردارند و آبرسانی سیار به 305 روستای استان با استفاده از 60 دستگاه تانکر همچنان ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`