موج
کدخبر : ۳۹۹۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399030

علی اصغر علی اکبری:

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ایلام گفت: اکنون 12 پایگاه ثابت، 3 پایگاه موقت، 3 تیم واکنش سریع، 2 تیم امدادی خواهران و 4 تیم امدادی برادران در مرز مهران مستقر و در مجموع 300 امدادگر و 110 نفر از کارکنان این جمعیت در حال امدادرسانی به زائران هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی اصغر علی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تجهیزات بکارگیری شده در مرز مهران را شامل 17 دستگاه آمبولانس، 10 ست نجات، یک فروند بالگرد و سایر خودروهای امدادی عنوان کرد و افزود: جمعیت هلال احمر استان به منظور خدمات دهی به زائران اربعین از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان بصورت شبانه روزی با استقرار تیم های مختلف امدادی در حال خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مهران و کشور عراق است و هم اکنون 410 نفر از نیروهای این جمعیت در مرز مهران و آنسوی مرز مستقر و در آماده باش هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ایلام تصریح کرد: علاوه بر استقرار تیم های امداد و نجات در مرز مهران با هماهنگی جمعیت هلال احر کشور نیز خودروهای امدادی مختلف به کشورعراق اعزام و در حال خدمت رسانی به زائران هستند.

علی اکبری خاطرنشان کرد : علاوه بر موارد فوق 8 دستگاه آمبولانس، 2 اتوبوس آمبولانس، 2 تریلی و 3 دستگاه خودرو فرماندهی عملیات نیز در داخل کشور عراق برای امداد رسانی به زائران در مسیر برگشت به کشور از طریق مرز مهران مستقر شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ایلام به اسکان زائران اربعین در حین بازگشت اشاره کرد و گفت: 5  تیم اسکان اضطراری این جمعیت در مرز مهران مستقر شده که در صورت ضرورت در برگشت زائران اربعین خدمات دهی به آنها انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`