موج
کدخبر : ۳۹۸۸۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398859

محمد کریمیان :

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته تعداد 111 مورد جدید به کرونا ویروس در اقصی نقاط مختلف استان شناسایی شده است،گفت: متاسفانه در این مدت 7 مورد فوتی نیز گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه می بایست آحاد مختلف مردم خطر شیوع کرونا را جدی بگیرند، افزود: طی 24 ساعت گذشته 3 نفر در ایلام، 2 نفر در ایوان ،یک نفر در دهلران و یک نفر در چوار فوت نموده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 59 هزارو 213 نفر در مناطق شهری و روستایی استان به کرونا مبتلا شده است،اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یکهزارو 62 نفر در سطح استان فوت نموده و این زنگ خطری است که استان را تهدید می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه  در شبانه روز گذشته 23 بیمار جدید نیز در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود استان 194 نفر است،تصریح کرد: ایلام با 10 نفر بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: از بستری های جدید 3 نفر مربوط به ایوان، یک نفر دهلران، 2 نفر دره شهر، 4  نفر چرداول، یک نفر آبدانان، یک نفر بدره و یک نفر هلیلان است.

کریمیان با بیان اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، پروتکل های بهداشتی و توصیه های ستاد کرونا همچنان ضروری است،خاطرنشان کرد: شهرستان های ایلام، آبدانان، چرداول، ایوان، مهران، آبدانان، دره شهر، دهلران و چوار در وضعیت نارنجی و شهرهای بدره، سیروان، ملکشاهی نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`