موج
کدخبر : ۳۹۸۶۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398617

بسته خبری؛

تیم های امداد و نجات هلال احمر استان یزد در شهریور ماه گذشته عملیات متعددی در جاده های استان داشتند که نشان دهنده حوادث جاده ای و نیاز دسترسی فوری مردم به کمک های اولیه است، می توان این دسترسی فوری را با نرم افزار کمک های اولیه هلال احمر فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، حادثه برخورد یک دستگاه تریلی با کامیون بنز در گردنه علی آباد در شهریور ماه گذشته، یک‌مصدوم و یک فوتی داشت.

سید قاسم گلشن رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از برخورد یک دستگاه تریلی با کامیون بنز تک و واژگونی هر دو خودرو در گردنه علی آباد ۲۰ کیلومتری دهشیر گردنه تخته سنگ خبر داد.

امداد و نجات هلال احمر در حادثه گردنه علی آباد

 وی افزود: به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری EOC‌ مبنی بر برخورد یکدستگاه تریلی با یکدستگاه کامیون بنز "تک" و سپس واژگونی هر دو خودرو در کنار جاده  به علت سرعت پیش از حد راننده خودروی تریلی، بلافاصله سه نفر از نجاتگران پایگاه جاده ای جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان این شهرستان در قالب یک تیم امدادی به همراه یک دستگاه خودروی نجات در محل حادثه حاضر و مشغول امدادرسانی شدند.

نجات مصدوم 18 ساله در ارتفاعات برفخانه طزرجان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت، گفت: نجاتگران تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر این شهرستان، مصدوم 18 ساله ای که در ارتفاعات طزرجان، مصدوم شده بود را نجات و به ارتفاعات پایین دست انتقال دادند.

حادثه واژگونی خودرو سواری در محور اردکان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو رو آ، در محور اردکان به خرانق و امدادرسانی به چهار مصدوم این حادثه توسط نجاتگران هلال احمر خبر داد.

نسخه موبایلی کمک های اولیه فوری در دسترس است

نسخه موبایلی اپلیکیشن کمک‌های اولیه، توسط فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر و ترجمه و مدیریت جمعیت هلال احمر ایران تهیه و تنظیم و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان یزد؛ با نصب اپلیکیشن کمک‌های اولیه، ساده و رایگان می‌توانید یک زندگی را نجات دهید. برنامه رسمی کمک های اولیه فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر به شما امکان دسترسی فوری به اطلاعاتی را که باید برای رسیدگی به رایج‌ترین موارد اضطراری بدانید، می‌دهد.

گفتنی است: نسخه فارسی این اپلیکیشن در لینک http://khadem.ir/اپلیکیشن-first-aid/اپلیکیشن/ در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`