موج
کدخبر : ۳۹۸۵۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398570

سرگرد پاسدار محمدحسین زاده:

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی بیان کرد: برگزاری یادواره شهدا به صورت محلی و شهری، به‌روزرسانی تابلو‌های تبلیغاتی و اکران شهری با موضوع دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا از جمله این برنامه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرگرد پاسدار محمدحسین زاده معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: در هفته دفاع مقدس دستکم پنج هزار برنامه در پایگاه‌های مقاومت بسیج این استان برگزار می‌شود.

سرگرد پاسدار حسین زاده در ادامه این خبر اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا به صورت محلی و شهری، به‌روزرسانی تابلو‌های تبلیغاتی و اکران شهری با موضوع دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا از جمله این برنامه‌ها است.

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی همچنین افزود: بیش از هزار روضه خانگی مقابل منازل شهدا، مسابقه کتابخوانی، نشست‌های وبیناری و روشنگری، اردو‌های جهادی، تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی، تهیه و تولید مستند تلویزیونی و سایر محصولات رسانه‌ای و انتشار آن در فضای مجازی از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

سرگرد پاسدار حسین زاده در خاتمه اضافه کرد: دیوارنویسی ماشینی و نقاشی با موضوع ایثار و شهادت در محلات با نگاه الگوبرداری از سبک زندگی شهدا، ایجاد نمایشگاه‌های کوچک در مساجد و ادارات از آثار و وسایل شهدا و رزمندگان توسط بسیج محلات و عشایر نیز از دیگر برنامه‌های این هفته در این استان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`